Bruņinieks Kampūrijā

15.10.2013

Sandra Sabīne Jaundaldere
Sandra Sabīne Jaundaldere
Grāmata "Kampūrijas stāsti un pasakas"

 

izdotaApgādāZvaigzne ABC, 2010. Ir konkursa "Zvaigznes grāmata. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem"laureāte 2008. Grāmatas apjoms 237 lpp.. Autores ilustrācijas.

 

„Tā ir bērnu grāmata pieaugušajiem. Tapusi 10 gadu laikā, pateicoties manai meitai gleznotājai Ievai Jaundalderei.

 

Kampūrija ir fantāzijas radīta vieta ,un var tikt uzlūkota arī kā cilvēka iekšējās pasaules attēls, ar labo, slikto, noslēpumiem, lūzumiem un pārvērtībām. Kampūrijā pienāk brīdis, kad ikviens dodas meklējumos. Meklēt un saprast to, kas pazaudēts. Mīļie vecāki, atrodiet sevi, atrodiet viens otru, atrodiet laiku un atrodiet savus bērnus. Viņi ilgojas pēc jums. Lasiet šo grāmatu kopīgi. Esmu priecīga par brīžiem, kurus pavadīsiet rokrokā apceļojot Kampūriju, jo ...Kampūrijas Tuksnesis ir pilns neatminētu noslēpumu. Daži no tiem - jauki, citi bīstami vai pat baisi. Katrs, kurš uzdrošinās tajā doties, atrod daudz vairāk kā meklē. Un vēl ... viņš atrod ... pats sevi.”                                   

                                     Mīlestību un Gaismu vēlot, jūsu Sandra Sabīne

Pagājuši 10 gadi kopš to tapšanas. Vienojošais vadmotīvs ir Ceļojums. Pirmkārt garīgs. Tikai pēc tam – Laikā un Telpā. Šīs grāmatas man bija kā piedzīvojums. Līdz beidzamajam brīdim nezināju, kas notiks nākamajā stāstā, dziesmā. Ilustrācijas ne vien ataino, tās paplašina grāmatu sirreālo un maģisko pasauli. 

 
Mīļie draugi, ielūdzu jūs Manā Karaļvalstī. Tiekamies svētdien, 15.septembrī 16.00 
Prieku un Gaismu vēlot, Sandra Sabīne.