XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki


Fotogrāfs Aivars Liepiņš
Fotogrāfs Aivars Liepiņš

 Šodien galerejā pie kāda attēla man uzdeva jautājumu,kur dejotāju bildes. Godīgi sakot nedaudz apjuku.

VIENĪGAIS DARBS JUMPRAVĀ UN NOVADĀ NO VISA,KAS DARĪTS IR BILDĒŠANA ID KARTĒM !!!

        Visas pārējās notikumu un pasākumu bildes, n-tās stundas pie datora,ceļa,tehnikas un jebkuri citi izdevumi ir tikai vienīgi MANA vai biedrības ''Atceries Latviju'' iniciatīva. Nevienam faktiski neko nevajag.


      Par bildēšanu...No pasākuma bilžu jau būs šausmīgs lērums-labu bilžu. Bet uzdrošinos domāt,ka kolektīvu dalībniekiem ar to būs par maz. Domājams viņi gribētu nevis kopīgus skatus,bet viegli dabūjamus failus,kur redzamas tiešu VIŅU aktivitātes ar atpazīstamām sejām.

  Te nu var rasties problēma. Ir teiciens,ka sūdīgam dejotājam arī olas traucē,BET....šāda pasākuma mērogs prasa īpašu dārgu tehniku,kuru ikdienā man nevajag. Un vienai nedēļai izgrūst kapitālu,kurš nekad neatmaksāsies, man nav iespēju. Arī laika trūkums dara savu.

  Bet BIJA taču,risinājums-bija. Ja vienam novadam pa grūtu,varēja kooperēties teiksim Lielvārde ar Ķegumu,Ogri un piesaistīt akreditētu fotografu,kurš par kaut kādu atalgojumu normāli strādātu priekš dalībniekiem un kolektīvu arhīviem. Stulbākais jau tas,ka otras iespējas daudzos aspektos nebūs-''vilciens'' būs aizbraucis.


 Jebkurā gadījumā  netaisos ne par ko žēloties. Vienkārši turpinu darbu,cik nu man pietiks spēka.

Dziesmas svēku karogs
Dziesmas svēku karogs