Mēģinājumi

Jumpravas jauktais koris Mežaparkā

04.07.2013


 Todien jumpravieši veica lielo desantu dziesmusvētku katlā. Es gan jau bildēšanu iesāku krietni agrāk,un uz šo datumu jau biju pietiekami nomocīts. Uzstājušies jau bija arī Modus Vivendi,kolēģis Rihards ir nomedījis. Ko dara orķestris diemžēl nezinu-nebij tam laika.

  Tātad mēģinājums Mežaparka estrādē. Oooo,nebija viegli! Ierados pa taisno no darba,pie ieejas tiku izčamdīts ar visu akreditāciju,labi ka somā nebija darba ''sieriņi'' ielikušies. Man nav bijusi laime būt dziesmusvētkos,pirmais iespaids šokējošs. Vienu brīdi vispār atgūlos uz benķiem un baudīju dziesmu. Efekts pamatīgs,liekas iekšā viss vibrē. 

  Karstums pamatīgs. Pēc brīža visa estrāde sāka atgādināt pludmali. Organizētāji deva padomus,veda ūdeni,ierīkoja dušu. Tāpat mediķiem darba bija daudz. Nu nevar iztempt spaini ūdens,izmesties pa pliko un cerēt,ka labi beigsies. Man jau savādāk-dienests dienvidu republikā devis pieredzi.

    Par bildēšanu...No pasākuma bilžu jau būs šausmīgs lērums-labu bilžu.Bet uzdrošinos domāt,ka kolektīvu dalībniekiem ar to būs par maz. Domājams viņi gribētu nevis kopīgus skatus,bet viegli dabūjamus failus,kur redzamas tiešu VIŅU aktivitātes ar atpazīstamām sejām.

  Te nu var rasties problēma. Ir teiciens,ka sūdīgam dejotājam arī olas traucē,BET....šāda pasākuma mērogs prasa īpašu dārgu tehniku,kuru ikdienā man nevajag. Un vienai nedēļai izgrūzt kapitālu,kurš nekad neatmaksāsies, man nav iespēju.

  Bet BIJA taču,risinājums-bija. Ja vienam novadam pa grūtu,varēja kooperēties teiksim Lielvārde ar Ķegumu,Ogri un piesaistīt akreditētu fotografu,kurš par kaut kādu atalgojumu normāli strādātu priekš dalībniekiem un kolektīvu arhīviem. Stulbākais jau tas,ka otras iespējas daudzos aspektos nebūs-''vilciens'' būs aizbraucis.

Tātad,par jumpraviešiem,cik nu novandīju....

Ko var piebilst? Turaties,mājinieki tur īķšķus!!!