Zinību diena 2015

01.09.2015

    Šodien ar zināmu pārsteigumu konstatēju,ka neskatoties uz to,ka saits labu laiku netiek papildināts,interese par jumpraviešu gaitām bilžu bloga formātā ir saglabājusies un apmeklētāju skaits ir ievērojams. Labi,tad uzrakstīšu vēl nedaudz.

     To darīt pamudināja kāda vakardienas saruna vilcienā. Braucām ar kolēģi no darba,melšam par to un šo. Kaut kā nonācām līdz bērniem,demogrāfiskiem jautājumiem. Pēkšņi pretimsēdošā sieviete jautā;''Sakiet  lūdzu,cik Jums pašiem ir bērnu?''.

Mēs sakatījāmies un atbildam:'' Tŗis. Man viena,bet kāda!''.

Viņas seja atplauka lielā smaidā ,tad atbild;''Man ir SEŠI.'    

  !!!!

      Faktiski uz šīs nots varētu rakstu beigt,jo patreiz valstī notiekošajā iedziļināties liela prieka nav. Pirmajā septembrī mēs ar kolēģi devāmies kādā pasākumā uz bijušo Rembates skolu. Būs materiāls par šo tēmu,un ārprātā negribētos šādā misijā kādreiz apmeklēt Jumpravu.

Mana bijušā-Rembates pamatskola

Kur palikuši 146000 skolnieki ???

  Bet,lai būtu kā būdams,te viņi ir. Mazie ķipari,kuri šogad uzsāk grauzt zināšanu klinti,un viņu foršā audzinātāja Eva Ulme. Lai viņiem viss veicas un sokas !!!

  Mūsu biedrībai vienmēr ir interesējuši projekti ilgtermiņā,būtu ļoti jauki,ja izdotos šīs klasītes gaitām pasekot visus 12 gadus,tad jau manīs :)