Gājiens,festivāls


Latvju berni danci veda

   Par cik esmu fotogrāfētājs,ne dejotājs,man šādu pasākumu organizācija un specifika ir pasveša lieta. Par šo konkrēto,''Latvju bērni danci veda'' Krāslavā:

   Manā skatījumā tas ir tāda kā vienojoša un kopību stiprinoša akcija. Teiksim tā-visi BDK''Rītupītes'' iepriekšējie gatavošanās pūliņi finālā tiek sakoncentrēti vienā kulminācijas šāvienā. Tas mazajiem dalībniekiem un viņu vecākiem var radīt zināmu neizpratni;''Kā tā,nemaz pat taču nepadejoja!''

  Taču tas tikai pavirši ieskatoties. Kam tas ir vajadzīgs domāju šeit neiztirzāšu,lai paliek analītiķu ziņā. Tad nāktos uzskaitīt daudzus,sākot ar politiķiem,tirgoņiem,tūrisma aģentūrām(kuri starp citu vienīgie jēdzīgu reportu nopublicējuši uz šo brīdi),kā arī pašiem kolektīvu un tautas namu vadītājiem. 

  Man kā dalībnieces tētim lielākais ieguvums bija,ka mazā dalībniece guva pieredzi,kas notiek un kā nepazust šāda veida jampadracī

 Ir vēl viena lieta,par ko gribētos šeit uzrakstīt.

      Man vēl nav precīzāku datu,bet tā aptuveni paļaujoties uz saņemtajiem datiem sanāk,ka Krāslavā nogranda pasākums ar aptuveni 4000 dalībniekiem,bet novadu un valsts ziņu mēdījiem pa lielam pofig :))) !!!

Kā kolēģi ņirdza,ja nav geju ,politikas vai naudas,tad nevienu nerausta. Redzēju vienu,divus kolēģus ar nopietnāku aprīkojumu,bet ta pamatā šķīla kolektīvu dalībnieki paši ar saviem spēkiem. Tam ir viens milzu trūkums. Ja esi atvilcies ar kādu,tad šis kolektīvs ari grib,lai atspoguļotu VIŅU aktivitātes,un kļūst problemātiski iemūžināt objektīvu kopainu ar labākajiem kadriem no VISA notiekošā.

    Liela cemme bija arī,ka šo darbu bija jāveic tikai ar saviem resursiem. Nav teiksim objektīva ar lieliem fokusa attālumiem- skriešus jānesas uz notikumu vietu,tad uz citu. Rezultāts jau vairs nav tik labs,kā gribētos ,  Te nu gan būtu noderējis viens no canon jaunajiem produktiem,lai nav ar aizdusu jācīnās.

 

Canon EF 200-400mm f/4 L IS USM Extender 1.4x Lens
Canon EF 200-400mm f/4 L IS USM Extender 1.4x Lens

Bet nu labi,ejam tālāk

..........................................................UZ SĀKUMU